Переклад авіаційних текстів і документів

Авіація – це одна зі сфер діяльності, де від точності перекладу тексту та термінології залежать людські життя, тому якість готового тексту завжди контролюється діючими фахівцями цієї галузі та професійними редакторами.
Авиационный перевод в Киеве

Ящно Вас цікавить переклад авіаційних текстів, звертайся до нашого бюро «Інтербрідж». Ми надаємо послуги з професійного перекладу документів в сфері авіації. До таких текстів відноситься технічна та інша документація, яка описує електронні та механічні системи, а також методи і процеси, якими будуть користуватися техніки, інженери, постачальники та пасажири.

Які тексти ми переводимо?

Ви можете замовити переклад авіаційних документів такого типу:

Авиационный перевод сертификат ИКАО

  • Інструкції з експлуатації та керівництва обладананням і електронікою для 
  • авіаційної галузі.
  • Законодавчі і нормативні акти та документи, що стосуються авіаційної сфери.
  • Договори і контракти, що укладаються між учасниками ринку авіаперевезень.
  • Навчальні та тренувальні матеріали для пілотів, інженерів, бортпровідників та інших фахівців сфери цивільної авіації.
  • Наукові роботи, тексти доповідей і виступів, а також інші матеріали, що стосуються сфери авіації.
  • Результати досліджень і випробувань, експертні висновки, звіти комісій з питань безпеки перельотів.

Напрямки авіаційного перекладу

Авиационые переводы от бюро ИнтербриджВи можете замовити професнійний переклад авіаційних текстів на будь-яку мову. Найчастіше, замовляють переклад з англійської на українську мову та навпаки. Не менш популярні переклади з німецької, французької, китайської, італійської мови на українську і навпаки, проте фахівців по переказах в авіаційній галузі на ці мови набагато менше.

Якщо Вас цікавить переклад авіаційних документів (ціна залежить від багатьох факторів), Ви можете замовити його в нашому бюро «Інтербрідж». За роки роботи, ми зібрали великий штат фахівців - професійних перекладачів текстів авіаційної тематики, тому ми можемо виконати переклад будь-якої складності, з будь-якої мови на будь-яку мову світу точно в строк.

Усвідомлюючи весь ризик і важливість надійності в авіаційній сфері, ми гарантуємо безпомилкову точність перекладів, адже це запорука безпеки польотів!

Переклад авіаційних текстів - один із тих напрямків роботи, який є «коником» нашого бюро. Для виконання поставлених завдань ми залучаємо найкращих фахівців з багаторічним досвідом роботи. Готові документи стандартизируются за міжнародними нормами систем контролю якості та нормативам авіапромисловості. Бажаєте замовити переклад авіаційних текстів – наше бюро «Інтербрідж» до Ваших послуг!