Переклад фінансових документів

Сучасні умови розвитку бізнесу і світова фінансова криза невідривно пов'язані з ринком фінансових послуг. Фінансова сфера не має певних меж, вона включає в себе багато всього: фінансові послуги, управління фінансовою діяльністю підприємства і рух фінансових коштів. Щоб виконати фінансовий переклад на англійську, перекладач повинен не тільки бездоганно знати іноземну мову, вміти вибрати один варіант з безлічі представлених, але і мати певний «багаж» спеціалізованих знань, пов'язаних з фінансовою сферою.

Особливості фінансового перекладу

Роблячи переклад фінансового тексту, фахівець може зіткнутися з певними труднощами. Вони викликані реальним станом у фінансах і економіці різних держав. Інша складність в тому, що часто перекладачеві ставлять жорсткі терміни виконання замовлення. Ось чому фінансовий переклад виконують тільки кваліфікованим перекладачам.

Якщо Вас цікавить переклад фінансових статей, звертайтеся до нашого бюро «Інтербрідж». Перекладами такого типу текстів займаются ті, хто отримав економічну освіту або пройшов відповідні тренінги по таким перекладам. У роботі використовуються словники і термінологія. Окрім того, редакторське вичитування повинно бути на найвищому високого рівня, яке гарантує однорідність перекладу такого роду текстів.

Професійний переклад фінансових текстів

При фінансовому перекладі важливо звертати увагу на цифри та числа. Вони - найважливіша частина тексту, тому міняти їх розташування ніяк не можна. Не менш важливо зберігати пунктуацію. Написання дробів можуть відрізнятися в мові першоджерела і перекладу. Якщо Вас цікавлять послуги фінансових перекладів, замовити їх можна у нашому бюро «Інтербрідж», і бути впевнені в тому, що завдання буде виконане професійно.

Зазвичай, значення скорочень в сфері економіки та загальному вживанні відрізняються. За цим треба стежити, роблячи переклад фінансових текстів. В ході перекладу документу, тим більше у економічній сфері, перекладений текст проходить не одну редакційну правку, а після всіх перевірок і необхідних уточнень, документ засвідчується печаткою бюро перекладів. Також, за бажанням замовника, здійснюється нотаріальне завірення перекладеного документа. Якщо Вас цікавить переклад фінансових документів, звертайтеся до нашого бюро «Interbridge» за контактним номером мобільного телефону. Чекаємо на Ваші дзвінки!