Медичний та фармацевтичний переклад

Професійний переклад медичних документів - це вузькоспеціалізована область перекладацької діяльності, тому виконувати такі переклади повинні тільки підготовлені до подібної діяльності фахівці. Наше бюро перекладів «Інтербрідж» підібрало тільки висококваліфікованих спеціалістів, яки можуть виконати переклад медичних документів на англійську чи будь-яку іншу мову. І найчастіше такими перекладачами є люди, які мають окрім лінгвістичної ще одну вищу освіту - біологічну або медичну, та багаторічний досвід роботи з такими текстами.

Особливості медичного перекладу

Переклад медичних текстів вимагає знання спеціальної термінології, максимально точної передачі будь-яких слів, та злагодженої роботи всієї перекладацької команди. Окрім того, такий вид перекладу вимагає чіткого розуміння вимог до оформлення перекладу медичної документації. Будь-які неточності і двозначності у тексті медичної тематики можуть привести до повного спотворення сенсу. Якщо Вас цікавить переклад медичних статей, ціна, терміни виконання та інші питання – звертайтеся до менеджеру нашого бюро.

Тексти медичної галузі містять багато спеціальної термінології, скорочень і неологізмів, що часто ставлять перекладача в складне становище. Щоб уникнути неправильного розуміння, що може привести до негативних наслідків, перекладач повинен дуже уважно підходити до перекладу і вивчати додаткову літературу на медичну тематику.

Професійний медичний переклад текстів

У нашому бюро «Інтербрідж» Ви можете замовити переклад медичної документації такого типу:

  • Статті на медичну тематику.
  • Медичні довідки та виписки.
  • Патенти.
  • Інструкції до медичного обладнання.
  • Медичні презентації.
  • Контракти.
  • Дозволи на ввезення препаратів.
  • Та багато інших текстів, які так чи інакше пов'язані зі сферою фармацевтики та медицини.

Щоб замовити переклад медичних документів (Київ), звертайтеся до менеджеру нашого бюро «Інтербрідж» за контактним номером телефону. Наші спеціалісти мають багаторічний досвід в перекладах цієї тематики, тому Ви гарантовано отримаєте найкращий результат!