Доставка перекладу кур’єром

Агентство Інтербридж орієнтоване на співпрацю з усіма містами України. Сама доставка перекладів здійснюється в найкоротші терміни. За багато років роботи, компанія виробила найбільш простий і зручний алгоритм роботи. Всі напрацьовано до автоматизму, тому поставка дуже швидка. Це – головна перевага перед конкурентами – швидкість і якість. Пунктуальність при роботі – це запорука успіху і наявність зворотного зв’язку з клієнтами.

Особливості доставки

ІНТЕРБРІДЖ забезпечує надійну поставку документів для перекладу. Доставка перекладу на англійську може бути і безкоштовною (потрібно уточнювати у менеджера). Компанія робить всі необхідні кроки для поліпшення якості обслуговування і ефективності.

Доставка документів здійснюється і по місту досвідченими кур’єрами, які здатні забрати і відправити документ в будь-яку його частину за мінімальний проміжок часу. Швидка кур’єрська доставка (переклад ) стала зараз дуже актуальною, так як цінова політика фірми лояльна.

На даний момент агентство, Інтербридж налагодило партнерські відносини з усіма кур’єрськими службами. Це відкрило можливість вибору для клієнтів. Найчастіше, протягом 24 годин клієнт вже може забрати документ з офісу обраної компанії доставки.

Інтербридж – швидка доставка документів

Якщо виникла необхідність відправки документів в населений пункт, де не діють кур’єрські служби, то менеджер підбере для клієнта найзручніший спосіб доставки. Так, доставка перекладу з англійської здійсниться після узгодження умов.

Вартість відправки залежить від обраної кур’єрської служби. Стандартна поставка оплачується клієнтом, якщо попередньо не обговорене інший варіант. Документи відправляються відразу з кур’єрської служби, що економить гроші.

Бюро ІНТЕРБРІДЖ можна вірити, оскільки за багато років фірма встигла завоювати визнання і повагу з боку споживача. Так само, фірма дає гарантію конфіденційності та безпеки документа під час поставки. Кур’єри дуже пунктуальні і точні в своїх діях. Робота з агентством ІНТЕРБРІДЖ вселяє впевненість в потенційних покупців, тому що сервіс, якість і швидкість – це ті якості, якими володіє фірма і кожен її співробітник.