Форматування перекладів

Документ, що включає в себе тільки текстову інформацію – це найпростіший варіант для перекладача. Обробка такої інформації займає куди менше часу, ніж переклад тексту зі схемами та діаграмами, анімацією та малюнками, тому що в цих випадках перекладач повинен зберегти стилістику оригіналу. Наше бюро перекладів «Інтербрідж» виконує форматування перекладів, ціна якого повністю відповідає якості.

Якісне та швидке форматування перекладів

Найчастіше до перекладачів потрапляють складні документи, які окрім текстової інформації містять графіки, креслення, малюнки, таблиці і т.д. Причому всі ці елементи можуть розташовуватися на сторінці як завгодно: зліва чи справа, по колу, по спіралі або в центрі. Завдання перекладача – створити текст, який буде точною копією оригіналу за змістом та стилем оформлення. Для цього і потрібно форматування та верстка. Верстка передбачає розташування малюнків або графіків на аркуші в такому ж порядку і послідовності, як в початковому документі.

Якщо Вам потрібен переклад зі збреженням форматування недорого, звертайтеся до нашого бюро перекладів. Спеціалісти компанії виконають все найкращим чином. Тексти, що вимагають форматування і верстки найчастіше бувають науково-технічного (креслення, інструкції, результати досліджень та розрахунків) або економічного плану (банківські діаграми і графіки результати маркетингових досліджень, бізнес-плани).

Особливості послуги верстки та форматування

Послуга форматування і верстки може надаватися і окремо від перекладу – в цьому випадку замовник може надати паперовий або книжковий оригінал, який потрібно втілити в електронному вигляді, зберігши формат викладається інформації. Як правило, вартість фоматування перекладу (Київ) залежить від складності роботи.

У зв’язку з такою особливістю перекладів, в кожному бюро є спеціальний поліграфічний відділ, який і займається версткою текстів. Робота проводиться з використанням сучасних комп’ютерних программ, завдяки яким, ми отримуємо документ, який на 100% відповідає оригіналу. Якщо Вас цікавить ціна перекладу зі збереженням форматування, звертайтеся до менеджеру нашої компанії «Інтербрідж».

Наше бюро перекладів пропонує клієнтам послугу форматування і верстки. Досвідчені перекладачі разом із співробітниками поліграфічного відділу створять ідентичну копію оригіналу з перекладом. Ми працюємо оперативно і професійно. Клієнтам гарантований індивідуальний підхід, а при необхідності – повна конфіденційність інформації. Цікавить форматування перекладу в бюро – звертайтеся до нас вже сьогодні!