Переклад креслень

Професійний переклад креслень – це переклад технічного напрямку, тому він виконується перекладачем з інженерною або іншою вузькоспеціальною освітою. Якщо в перекладача немає кваліфікації для перекладу конкретного виду креслення, він може проконсультуватися з фахівцем у цій галузі.

Особливості перекладу креслень

Якщо специфіка тексту – креслення, переклад на англійську мову виконується тільки кваліфікованим фахівцем. Перекладач повинен враховувати всі особливості оформлення, розбираться у вузькоспеціалізованих термінах, а також знати конструктивні особливості пристроїв, механізмів або систем.

Фахівці бюро перекладів «Інтербрідж» виконають професійний переклад креслень на англійську, а також переклад документів технічного характеру, в пред’явленому об`ємі за ціною, встановленою прайсом. Ви можете замовити переклад схем, малюнків, графіків, інстукцій з експлуатаї, та іншої технічної документації. Ми виконуємо повний, частковий, реферативний, консультаційний чи аннотаціонний переклад креслень на англійську мову, з перенесенням в іншу програму, підготовкою і спеціальним оформленням, за бажанням клієнта.

Які тексти технічного характеру ми перекладаємо?

Цікавить переклад креслень – ціни, терміни виковання замовлення та інші запитання Ви можете задати менеджеру компанії ««Interbridge», зателефонувавши йому за контактним номером телефону. Наші перекладачі мають справу з більшістю видів креслень. Ми регулярно перекладаємо:

  • Архітектурно-будівельні креслення
  • Електричні схеми.
  • Плани розташування обладнання.
  • Монтажно-технологічні схеми.
  • Креслення систем вентиляції, опалення, та кондиціонування повітря.

Буває так, що замовник просить «додати» переклад до оригінального тексту, тобто зробити двомовну версію креслення. Тоді креслення має найбільш повний вигляд. За бажанням замовника, ми можемо оформити позначки на кресленні двома мовами.

Якщо Ви бажаєте замовити переклад креслення, наше бюро «Інтербідж» із задоволенням виконає для Вас переклад креслень з будь-якої мови, різного рівня складності. У нас працюють кваліфіковані фахівці, які на віддмінно знають та люблять свою справу. Звертайтеся до нас за швидким та якісним перекладом!