Послуги письмового перекладу в Києві

Письмовий переклад документів – це робота, яка під силу тільки справжнім професіоналам. Якщо Вас цікавить письмовий переклад, вартість в Києві якого була б демократичною, звертайтеся до нашого бюро «Інтербрідж». Наші фахівца працюють для Вас, використовуючи і примножуючи свій багаторічний досвід.

Чому саме бюро «Інтербрідж»?

  1. Наші дипломовані фахіві можуть виконати переклади будь-якої складності. Кожен перекладач, що працює над Вашим текстом, має неабиякий досвід у виконанні подібних переказів. Саме тому, замовивши послуги письмового перекладу в Києві, Ви можете бути впевнені в їх незмінний якості.
  2. Наша команда складається з перекладачів, які володіють багатьма іноземними мовами. Кожен наш перекладач – це висококласний професіонал. Ми уважно вислухаємо будь-які побажання клієнта і виконаємо замовлення на високому рівні. Детальніше про мови перекладу Ви можете прочитати у розділі «Прайс».
  3. Ви можете замовити письмовий переклад, як терміновий, так і звичайний. При необхідності, наші фахівці виконають терміновий письмовий переклад документу якісно та в найкоротші терміни.
  4. Працюючи над Вашим документом, ми використовуємо методики, які забезпечують найвищу якість перекладу тексту з дотриманням всіх Ваших вимог. Для гарантії точності ми залучаємо до роботи над текстом фахівців та експертів у необхідній сфері, а також узгоджуємо термінологію із замовником, створюючи термінологічні бази і глосарії. Після закінчення перекладу над готовим матеріалом працюють редактор і коректор, що є обов’язковою умовою, яке гарантує грамотність та відсутність помилок в документі. Цей механізм роботи допомагає забезпечувати високу якість виконання Вашого замовлення. При необхідності ми виконуємо верстку і макетування тексту в спеціальних і професійних видавничих системах.

Письмовий переклад документів в бюро «Інтербрідж»

Зазвичай, вартість письмового перекладу в Києві залежить від мови та складності роботи, яку замовляє клієнт. Ціна формується на основі вартості умовної сторінки, що містить тисячу знаків. Вартість редагування та коректорської правки включені у загальну вартість перекладу. Якщо Вас цікавить справді професійний письмовий переклад – ціни, терміни виконання та інші питання можна задати менеджеру нашого бюро, зателефонувавши за контактним номером телефону.